O mnie

STUDIO URODY MAGDALENA to przyjemne, spokojne i sprzyjające odpoczynkowi miejsce. Dzięki połączeniu wielu różnorodnych zabiegów kosmetycznych
i medycynie estetycznej jest doskonałym miejscem dla osób, które poszukują nie tylko profesjonalnych zabiegów i kosmetyków ale również niezywkłej  i wyjątkowej obsługi.
Tak różnorodna oferta nie byłaby niczym nadzwyczajnym, gdyby nie wyjątkowy charakter i atmosfera jaka towarzyszy wszystkim wizytom w naszym obiekcie. Specjalnie przygotowany, kameralny i w pełni intymny gabinet gwarantuje spokój i niewiarygodny komfort w trakcie każdego zabiegu. Klient może całkowicie oddać się w ręce specjalisty i dzięki dokładnej analizie i konsultacji przed każdą usługą liczyć na odpowiedni dobór zabiegów. Po przekroczeniu progu naszego STUDIA URODY MAGDALENA z pewnością odczujesz różnicę i zauważysz, iż dzięki przyjemnej i sprzyjającej atmosferze nie będziesz chciał/a od nas tak szybko wyjść. W ofercie posiadamy pełną gamę podstawowych zabiegów kosmetycznych jak i zaawansowanych i innowacyjnych zabiegów z wykorzystaniem urządzeń.